HALLITUKSEN JÄSENET 2023

Syyskokouksessa 7.12.2022 vuodelle 2023 valittu hallitus ja heidän yhteystietonsa päivitetään tänne mahdollisimman pian. Tarvittaessa hallituslaisiin saa yhteyden ennen sitä defenssi@student.oulu.fi kautta tai Instagram-viesteillä @defenssiry. 

Elli Reinola

Puheenjohtaja

elli.reinola@student.oulu.fi

Maija Mourujärvi

Varapuheenjohtaja

maija.mourujarvi@student.oulu.fi

Katja Simonen

Rahastonhoitaja

katja.e.simonen@student.oulu.fi

Ida-Lotta Rajanen

Sihteeri

ida-lotta.rajanen@student.oulu.fi

Ida Leipivaara

Koulutuspoliittinen vastaava

ida.kautto@student.oulu.fi

Maria Uurto

Koulutuspoliittinen vastaava

maria.uurto@student.oulu.fi

Viivi Ryhänen

Sosiaalipoliittinen vastaava

viivi.ryhanen@student.oulu.fi

Sofia Koho

Tapahtumavastaava

sofia.koho@student.oulu.fi

Petra Jokikokko

Tapahtumavastaava

petra.jokikokko@student.oulu.fi

Laura Junno

Tapahtumavastaava

laura.junno@student.oulu.fi

Sonja Tarvainen

Viestintävastaava

sonja.tarvainen@student.oulu.fi

Katri Kantola

Viestintävastaava

katri.s.kantola@student.oulu.fi

Noora Nahkala

Yritysyhteistyövastaava

noora.nahkala@student.oulu.fi

Anni Sirén

Koulutus- ja työelämävastaava

anni.siren@student.oulu.fi

Roni Kosonen

Fuksivastaava

roni.kosonen@student.oulu.fi

Aliina Ojala

Myyntivastaava

aliina.k.ojala@student.oulu.fi

Salla Kopalainen

Varajäsen

salla.kopalainen@student.oulu.fi

Hilla Vaattovaara

Varajäsen

hilla.vaattovaara@student.oulu.fi

Jenna Saastamoinen

Varajäsen

jenna.saastamoinen@student.oulu.fi

Iida Argillander

Varajäsen

iida.argillander@student.oulu.fi

Nora Kinnunen

Varajäsen

nora.kinnunen@student.oulu.fi


Toimihenkilöt 2023

Oulun seudun psykologiyhdistys: Atte Räinä atte.raina@student.oulu.fi

KASKI-edustajat: Salla Kopalainen salla.kopalainen@student.oulu.fi

SPOL-edustajat: 

Ympäristövastaavat: Stella Puurunen stella.puurunen@student.oulu.fi ja Pinja Vesalainen pinja.vesalainen@student.oulu.fi

Urheiluvastaava: Pinja Vesalainen pinja.vesalainen@student.oulu.fi

Grafiikkavastaava: Noora Kuha noora.kuha@student.oulu.fi

Kansainvälisyysvastaava: Joonas Hannula joonas.s.hannula@student.oulu.fi


Luo kotisivut ilmaiseksi! Tämä verkkosivu on luotu Webnodella. Luo oma verkkosivusi ilmaiseksi tänään! Aloita